RSS

Patent Tercüme

Patent Tercüme, kendi alanında profesyonel olan minimum fakülte mezunu ve akademik olarak eğitimini tamamlamış, mesleki yeterliliğe sahip takım arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Patent Tercüme Bürosu olarak; teknik, tıp, hukuk, mühendislik, inşaat vb gibi birçok farklı sektörde çeviri hizmeti sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak yürüttüğümüz çalışmalarda, son teknoloji ürünleri kullanarak çalışmalarınızı yapıyor ve en ufak bir aksaklığa dahi yer vermiyoruz.

Çeviri çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak, avantajlı fiyat fırsatlarından faydalanmak için; 0212 583 06 25 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Warning: include(/home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/sidebar-right.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/single.php on line 53 Warning: include(/home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/sidebar-right.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/single.php on line 53 Warning: include(): Failed opening '/home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/sidebar-right.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lsws/lsphp5/lib/php') in /home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/single.php on line 53