RSS

Patent Tercüme Bürosu Hizmetleri

Patent Tercüme olarak uzun süredir bir çok farklı sektörde akademik eğitimini tamamlamış ve dil eğitimi almış uzmanların oluşturduğu bir tercüme bürosudur.

Akademik eğitim; tercüme yapılacak sektörde bilgi haznesi geniş uzmanların gerekliliği açısından çok önemlidir. Örneğin hukuki çeviri işlemlerinde hukuk eğitimi almamış bir tercümanın terminolojiye hakim olması beklenemez. Bu yüzden kadromuzu gerek akademik eğitimini başarı ile tamamlamış gerekse ileri seviyede dil eğitimi almış tercümanlardan oluşturuyoruz.

Patent Tercüme Bürosu, 40′dan fazla resmi dil ve 100′den fazla sektörde siz değerli müşterilerine çeviri hizmeti sunuyor.

Patent Tercüme Bürosu İletişim: 0212 583 0 625

Warning: include(/home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/sidebar-right.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/single.php on line 53 Warning: include(/home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/sidebar-right.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/single.php on line 53 Warning: include(): Failed opening '/home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/sidebar-right.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lsws/lsphp5/lib/php') in /home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/single.php on line 53