RSS

Akademik Tercüme

Akademik Tercüme, diğer tercüme türlerinden ciddi farklılıklar göstermektedir. Bilim alanında yapılan tercümelerde yapılan yanlışların geri dönüşü olmayabilir ve sıkıntı yaşayabilirsiniz.Yapmış olduğumuz Akademik çeviri çalışmalarında sıfır hata ilkesi ile çalışıyor, gramer hatalarından kaynaklanabilecek bütün zararı üstleniyoruz.
Akademik tercüme çalışmaları kendi alanında çalışmaları ile ünvan kazanmış dil bilimine hakim, terminoloji konusunda bilgi birikimine güvenen akademisyen çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Uzun süredir kendi alanımızda marka bilincini yaygınlaştırmak ve oluşturduğumuz bu markayı uzun süre yaşatmak adına titizlikle çalışıyor ve bütün çalışmalarımızda disiplinli şekildesiz değerli müşterilerimize söz verdiğimi tarihte çalışmaları teslim ediyoruz.
Çeviri süreci, yapılacak çeviri çalışmasının bize ulaştırılmasının ardından yapılacak görüşme ile başlar, sizin onay verdiğiniz zaman dilimine kadar devam eder. Akademik tercüme çalışmaları ile ilgilidetaylı bilgi almak için; 0212 583 06 25 numaralı telefon aracılığı ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Warning: include(/home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/sidebar-right.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/single.php on line 53 Warning: include(/home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/sidebar-right.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/single.php on line 53 Warning: include(): Failed opening '/home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/sidebar-right.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lsws/lsphp5/lib/php') in /home/rota2/domains/patenttercumeburosu.com/public_html/wp-content/themes/tercumeburosu/single.php on line 53